ZöldForgó Élménynap helyszínek

Helyszínek listája

Város

Iskola neve

Abda
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abony
Gyulai Gaál Miklós Ált.Iskola és AMI
Baja
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Balassagyarmat
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általánis Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagntézmény
Baracska
Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskola
Barcs
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Berhida
Berhidai II. Rákóczi Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Bordány
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bucsa
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, AMI és Óvoda
Budapest
Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános Iskola
Budapest
Budafoki Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest
Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
Békéscsaba
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Általános Iskola
Bölcske
Bölcskei Kegyes József Általános Iskola
Bük
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskoal
Csákánydoroszló
Csaba József Általános Iskola
Debrecen
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola
Debrecen
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola
Dorog
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítás Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Petőfi SándorTagiskolája
Dusnok
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
Eger
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Emőd
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Erdőtelek
Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Felcsút
Endresz György Általános Iskola
Felsőnyék
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Felsőnyéki Tagiskolája
Gyula
Gyulai Dürer ALbert Általános Iskola
Gyömrő
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Gyöngyös
Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
Gyöngyössolymos
Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola
Gyönk
Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola és Gimnázium Gyönki Tagiskolája
Győr
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola
Hajdúhadház
Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Izsák
Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI
Jászárokszállás
Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és AMI
Kaba
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kalocsa
Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kartal
Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola
Kazár
Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Keszthely
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Kunhegyes
Kunhegyesi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Káloz
Kálozi Szent István Általános Iskola
Körmend
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Somogyi Béla Tagiskolája
Körmend
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körösladány
Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Lábatlan
Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MARTFŰ
MARTFŰI JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
Makó
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Marcali
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és AMI Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskolája
Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Miskolc
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mohács
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mórahalom
Szent László Katolikus Általános Iskola
Nagyatád
Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és AMI
Nagyberény
Nagyberényi Dr. Faust Miklós Ált. Iskola
Nagykanizsa
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Nagyréde
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI
Nyergesújfalu
Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola
Nyékládháza
Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nyíregyháza
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye
Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Nyírmada
Patay István Általános Iskola
Nádudvar
Kövy Sándor Általános Iskola és AMI
Pilisvörösvár
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
PÉCS
MIROSLAV KRLEZA HORVÁT ÓVODA, ÁLT.ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM
Pécs
Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája
Pécs
Pécsi Jurisics Utcai Általános Iskola
Rábapatona
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
SZÁSZBEREK
SZÁSZBEREKI KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Salgótarján
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény
Szakmár
Szent Asztrik Katolikus Általános Iskola
Szederkény
Szederkényi Általános Iskola
Szeged
Szegedi Dózsa György Általános Iskola
Szeghalom
Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szegvár
Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szendehely
Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
Szigethalom
Szigethalmi Szent István Általános Iskola
Szigetvár
Istvánffy Miklós Általános Iskola
Szombathely
Aranyhíd EGYMI
Szécsény
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Sárisáp
Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola
Sárkeresztúr
Sárkeresztúri Általános Iskola
Sárospatak
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Sárospatak
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tahitótfalu
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI
Taksony
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
Taktaharkány
Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános iskola
Tatabánya
Sárberki Általános Iskola

Főtámogató

Szakmai partnerek

A ZöldForgó Élményprogram az Innovációs és Technológiai Minisztérium támogatásával valósul meg.